Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Leidiniai

Informacija atnaujinta 2023-09-19 15:14:31

“Europos Sąjungos teisė ir Lietuvos administracinė justicija”

(išleistas 2023 m.)

Leidinio straipsniuose apžvelgiama ir vertinama Lietuvos administracinių teismų sistemos ir administracinės teisės raida, jos sankirtos ir sąveikos su Europos Sąjungos teise įžvalgos. Taip pat šiame straipsnių rinkinyje nagrinėjamos Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo bei valstybės valdžios institucijų santykių raidai aktualios temos, Europos Sąjungos bei Lietuvos administracinių teismų jurisprudencijos vystymosi kryptys, aptariama pagrindinių žmogaus teisių apsauga Lietuvos ir tarptautinių teismų praktikoje, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo praktika konkrečiose administracinių teisinių santykių srityse, kuriose labiausiai jaučiamas Europos Sąjungos teisės poveikis.

Gerbiamieji,

Džiaugiamės pristatydami Jums jubiliejinį Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo leidinį, parengtą minint teismo veiklos 20-mečio sukaktį.

Šiame leidinyje rasite teismo vystymosi apžvalgas, svarbiausius teismo veiklos faktus ir reikšmingiausias nagrinėtas bylas, informaciją apie teismo sudėtį, administracinės bylos kelią, veiklos istoriją ir daug kitos svarbios, įdomios skaitytojui informacijos.

Kviečiame susipažinti su šiuo Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo 20-mečio leidiniu.

"Dabarties iššūkiai teismams, užtikrinant žmogaus teises"

(išleistas 2018 m.)

Prieš jus – mokslo leidinys, skirtas Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo veiklos penkiolikos metų jubiliejui. Šis leidinys yra vienas iš jau papročiu tapusio mokslinio dialogo atspindžių.
Malonaus skaitymo!

Nutarčių ir sprendimų rinkinys

(išleistas 2016 m., kaina 30,00 EUR)

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) išleido biuleteniuose „Administracinių teismų praktika“ Nr. 1–Nr. 30 skelbtų nutarčių ir sprendimų rinkinį, kurio tikslas – apibendrinti sukauptą patirtį bei praktiką.

„Administraciniai teismai Lietuvoje: nūdienos iššūkiai“

(išleistas 2010 m.)

Šiame leidinyje išsamiai analizuojamos ir kritiškai apibendrinamos problemos, su kuriomis susiduria administracinė justicija šiomis dienomis, pateikiami nauji, originalūs jų sprendimo būdai, atsižvelgiant į naujausius globalius socialinius teisinius pokyčius Europos Sąjungos erdvėje (Lisabonos sutarties įtaką, naujus socialinių pokyčių sąlygotus administracinei justicijai keliamus reikalavimus ir kt.), formuojamos tolesnės administracinių teismų veiklos gairės, numatomos administracijos justicijos plėtros kryptys ir tendencijos. Išsamesnių sisteminio pobūdžio tyrimų šia tema Lietuvoje kol kas nebuvo.

 

Susisiekite

Tel. (8 5) 279 1005 
Mob.tel.: +370 655 22502
El. paštas: info@lvat.lt 

Darbo laikas
I-IV 8.00 – 17.00
V 8.00 – 15.45
Pietų pertrauka 12.00 – 12.45

Skundų ir prašymų priėmimo raštinėje laikas:

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17.00 iki 17.30 teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundai.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

FacebookYoutubeLinkedIn

Naujienų prenumerata