Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Vyresnysis patarėjas

Informacija atnaujinta 2021-03-04 13:16:41

METINĖS UŽDUOTYS

  1. Teikti teisinę analitinę pagalbą teisėjams nagrinėjant administracines bylas, įskaitant procesinių dokumentų projektų bei susijusių išvadų rengimą sudėtingose bylose.
  2. Rengti administracinių teismų praktikos plėtotei ir vienodinimui reikšmingų Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo, Europos Sąjungos Teisingumo Teismo ir Europos Žmogaus Teisių Teismo praktikos apžvalgas, teikti pastabas apie aktualias šios praktikos naujoves ir problemas.
  3. Prisidėti prie vienodos Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo praktikos formavimo bylose, susijusiose su ES teise, teikiant teisinę analitinę pagalbą teisėjams Europos Sąjungos teisės aiškinimo ir vienodo taikymo klausimais, įskaitant kreipimosi į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą prašant priimti prejudicinį sprendimą projektų, taip pat kitų procesinių dokumentų projektų bei susijusių teisinių išvadų šioje srityje rengimą.
  4. Prisidėti prie Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo kaip aktyvaus ACA-Europe asociacijos dalyvio veiklos, keičiantis informacija ir nuomonėmis šios asociacijos forume kitų dalyvių pateiktais klausimais, susijusiais su Europos Sąjungos arba administracinės teisės sritimis.