Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Karjera teisme

Konkursas į karjeros valstybės tarnautojo pareigas

Skelbiamas konkursas į Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo Teismų praktikos departamento Teisinės pagalbos skyriaus teisėjo padėjėjo pareigas.

Dokumentai priimami el. būdu (per VATIS Atrankos modulį) iki 2022 m. vasario 1 d.

Teikti prašymą dalyvauti atrankoje galite čia: https://portalas.vtd.lt/lt/teisines-pagalbos-skyriaus-teisejo-padejejas-karjeros-valstybes-tarnautojas-322;47699.html

Daugiau informacijos galite sužinoti paskambinę telefonu 8 673 04056

 


Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nuolat ieško pačių gabiausių, iššūkių nebijančių, savarankiškai ir komandoje dirbti gebančių, įvairiose teisės srityse praktikuojančių bei sėkmingos profesinės karjeros siekiančių teisininkų.

Jei atitinkate šiuos kriterijus ir Jus domina galimybė dirbti aukščiausios instancijos teisme, vykdančiame teisingumą administracinėse bylose, nagrinėjančiame sudėtingus administracinius ginčus, kylančius iš nacionalinės ir Europos Sąjungos teisės reguliuojamų teisinių santykių, savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką siųskite el. paštu info@lvat.lt.

Daugiau informacijos taip pat galite sužinoti paskambinę telefonu (8 673) 04056.


Praktika Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas siūlo atlikti praktiką teisės studentams.

Jeigu siekiate pažinti teismo veiklą iš vidaus, pažvelgti į teisingumo vykdymo ypatybes, domitės Europos Sąjungos teise, viešosios teisės šakomis ar tiesiog administraciniu procesu, norite pritaikyti teorines žinias praktikoje, teismas yra pasiruošęs Jums suteikti šią galimybę ir laukia Jūsų gyvenimo aprašymo bei motyvacinio laiško el. pašto adresu info@lvat.lt.

Be to, siekdamas dar labiau išplėsti studentų praktikos galimybes, Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universiteto Teisės fakultetu.