Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Naujienos

Asmenų aptarnavimo tvarka Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme

Asmenų aptarnavimo tvarka Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme
2022-05-10

Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme yra atnaujintas teismo lankytojų aptarnavimas kontaktiniu būdu. Asmenys, atvykstantys į Lietuvos vyriausiąjį administracinį teismą, aptarnaujami tokia tvarka:

- lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) teisme neaptarnaujami;

- atvykus į teismą, rekomenduojama dėvėti medicinines veido kaukes ar respiratorius, patekus į teismo pastatą iš karto dezinfekuoti rankas, laikytis kitų saugumo reikalavimų;

- lankytojai teismo patalpose privalo išlaikyti ne mažesnį nei 2 m atstumą nuo kitų asmenų.

Asmenims, pageidaujantiems stebėti viešą visiškai nuotolinį ar mišrų nuotolinį teismo posėdį per vaizdo konferencijų technologijas, užtikrinama galimybė dalyvauti posėdyje, suteikiant prisijungimo duomenis arba stebint teismo posėdžio transliaciją teismo patalpose. Dėl dalyvavimo nuotoliniame posėdyje galimybių prašome iš anksto, bet ne vėliau kaip prieš 3 (tris) darbo dienas iki teismo posėdžio datos, kreiptis elektroniniu paštu lvat@teismas.lt.

Siekdami apsaugoti lankytojų bei teismo darbuotojų sveikatą, kviečiame ir toliau procesinius dokumentus siųsti el. paštu info@lvat.lt, per Elektroninių paslaugų portalą e.teismas.lt, taip pat paprastu paštu siunčiant adresu Žygimantų g. 2, Vilnius. Dokumentus, skirtus Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui, taip pat galima palikti specialioje pašto dėžutėje, esančioje prie teismo pastato įėjimo – šiuo atveju el. paštu lvat@teismas.lt galima bus atsiųsti prašymą gauti patvirtinimą apie dokumentų gavimą teisme.

Kilus klausimų, prašome kreiptis telefonu (8 5) 279 10 05.

Saugokime vieni kitus!

Tel. (8 5) 279 1005
El. paštas: info@lvat.lt 

Darbo laikas
I-IV 8.00 – 17.00
V 8.00 – 15.45
Pietų pertrauka 12.00 – 12.45

Skundų ir prašymų priėmimo raštinėje laikas:

Pirmadienis 8.00 - 17.00
Antradienis 8.00 - 17.00
Trečiadienis 8.00 - 17.00
Ketvirtadienis 8.00 - 17.00
Penktadienis 8.00 - 15.45

Pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 17.00 iki 17.30 teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundai.

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

Naujienų prenumerata