HerbasLietuvos vyriausiasis administracinis teismas

Visos naujienos

LVAT teisėjas Ramūnas Gadliauskas diskutavo su senjorais apie teisingumą
2017-09-29
 

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjas Ramūnas Gadliauskas artėjančios Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Vilniaus miesto Centrinėje bibliotekoje susitiko su aktyviai teise bei teismų veikla besidominčiais senjorais.


Vyresniosios kartos atstovai susitikimo pradžioje klausėsi teisėjo R. Gadliausko paskaitos apie administracinius teismus, Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo veiklą bei apie Lietuvos teismų sistemą, taip pat susitikimo dalyviams teisėjas pasakojo, kaip atrodo teisėjo diena, kaip organizuojamas darbas teisme ir kas konkrečiai slypi už žodžių „Byla“, „Bylos nagrinėjimas“, „Bylos šalys“. Senjorams teisėjas taip pat kalbėjo apie tai, ką daro teismai, kad trumpėtų bylų nagrinėjimo terminai, dalijosi savo įžvalgomis apie asmenų, ginančių savo teises teisme, kreipimosi į teismą galimybes, būdus, terminus ir kitus ypatumus. Teisėjas R. Gadliauskas, kuris yra ir Teisėjų tarybos narys, senjorams papasakojo, kas yra Teisėjų taryba, už kokius klausimus ji yra atsakinga, pristatė Teisėjų garbės teismo atsakomybių sritis.

Antroje susitikimo dalyje renginio dalyviai uždavė teisėjui nemažai klausimų, susijusių ne tik su teisingumo ieškojimu Lietuvos teismuose, bet ir galimybėmis ginti asmens teises Strasbūro teisme. Aktyvūs senjorai diskusijos metu domėjosi teisėjų karjeros klausimais, dalijosi savo patirtimi, nuomone apie teisėjų darbą ir jo gerinimą. Visi renginyje dalyvavę senjorai dėkojo teisėjui R. Gadliauskui už aiškiai ir suprantamai pateiktą informaciją, galimybę betarpiškai pabendrauti ir padiskutuoti ne tik opiausiais, bet ir paprastais, kasdieniais  klausimais.

Daugiau informacijos apie renginį galima rasti internetinėje svetainėje www.teismai.lt 

 
Informaciją atnaujino: LVAT
Informacija atnaujinta: 2017-09-29 15:54

Darbo laikas

I-IV

V

8.00 - 17.00

8.00 - 15.45

Pietų pertrauka

12.00 - 12.45

dokumentų priėmimo laikas

I-IV

V

7.30 - 17.00

8.00 - 15.45

Adresas

Žygimantų g. 2

LT-01102 Vilnius

Tel. (8 5) 279 1005

Faks. (8 5) 268 5875

info@lvat.lt

 

Kaip mus rasti?

e.teismas.lt

Lietuvos teismų
elektroninių paslaugų
portalas

TEISMO DARBO VERTINIMO
Anoniminė anketa

Moksleivi, pažink teismą iš arti!

Karjera LVAT

teisėjų ir teismo pirmininko skyrimo tvarka Europoje

 
Viso apsilankė:3443548Šiandien:2733Dabar naršo:25