HerbasLietuvos vyriausiasis administracinis teismas

Visos naujienos

Joniškio rajono savivaldybė pagrįstai įpareigota konkurencingos procedūros būdu atrinkti subjektą komunalinių atliekų tvarkymo paslaugoms teikti
2017-03-24
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) 2017 m. kovo 21 d. sprendimu pripažino, kad Šiaulių apygardos administracinis teismas pagrįstai įpareigojo Joniškio rajono savivaldybę konkurencingos procedūros būdu atrinkti ūkio subjektą/us komunalinių atliekų tvarkymo paslaugoms teikti.

Plačiau Plačiau
 
LVAT: reguliavimas, kuriame nenumatyta galimybė sprendžiant dėl sankcijų taikymo paramos srityje įrodyti, jog paramos gavėjo elgesys nebuvo tyčinis, prieštarauja konstituciniams principams
2017-03-23
 

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) išplėstinė teisėjų kolegija, išnagrinėjusi norminę administracinę bylą dėl Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2009 m. gegužės 4 d. įsakymu Nr. 3D-306 patvirtintos Sankcijų už kompleksinės paramos reikalavimų pažeidimą taikymo metodikos (toliau – ir Metodika), 2017 m. kovo 21 d. priėmė sprendimą pripažinti jos vertintų nuostatų prieštaravimą konstituciniams teisinės valstybės, teisingumo ir proporcingumo principams.

Plačiau Plačiau
 
LVAT apsilankė Vilniaus lietuvių namų moksleiviai
2017-03-14
 

Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (LVAT) pirmadienį lankėsi Vilniaus lietuvių namų moksleiviai, kuriems teismo veiklą pristatė ir apie teisėjo darbą papasakojo laikinai einantis teismo pirmininko pareigas Irmantas Jarukaitis.

Plačiau Plačiau
 
LVAT pateikė išaiškinimą dėl raidės „w“ rašybos Lietuvos Respublikos piliečio asmens tapatybės kortelėje
2017-03-07
 

2017 m. kovo 7 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs apeliacinius skundus dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – ir Vilniaus AVPK) Migracijos valdybos sprendimų, kuriais atsisakyta išduoti (pakeisti) asmens tapatybės korteles, kuriose būtų nurodytos pavardės su „w“ raidėmis, priimtais sprendimais įpareigojo atsakovą išduodamose Lietuvos Respublikos tapatybės kortelėse asmens pavardę įrašyti lietuviškais rašmenimis kartu pavardę įrašant nelietuviškais rašmenimis ir nesugramatinta forma.

Plačiau Plačiau
 
LVAT išsprendė klausimą dėl raidžių „q“, „x“ ir „w“ rašybos Lietuvos piliečių pasuose
2017-02-28
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs apeliacinius skundus dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – ir Vilniaus AVPK) Migracijos valdybos sprendimų, kuriais atsisakyta išduoti (pakeisti) pareiškėjų vaikams Lietuvos Respublikos pasus, kuriuose asmenvardžiai būtų įrašyti originalia jų rašyba, varde ir pavardėje naudojant raides „q“, „x“ bei „w“, iš dalies patenkino apeliacinius skundus, t. y. įpareigojo atsakovą išduodamuose Lietuvos Respublikos pasuose asmens vardą bei pavardę įrašyti lietuviškais rašmenimis ir kartu nelietuviškais rašmenimis bei nesugramatinta forma.

Plačiau Plačiau
 
LVAT: Vilniaus Joachimo Lelevelio mokyklos pertvarka – neteisėta
2017-02-27
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) 2017 m. vasario 20 d. neskundžiamu sprendimu patenkino apeliacinius skundus dėl Vilniaus Joachimo Lelevelio mokyklos pertvarkos ir buveinės pakeitimo ir Vilniaus miesto savivaldybės sprendimą perkelti šios mokyklos buveinę į Minties g. 3, Vilnius, panaikino.

Plačiau Plačiau
 
LVAT pristatė 2016-ųjų metų veiklos apžvalgą (video, pdf)
2017-02-23
 

2017 m. vasario 15 d. Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (LVAT) susirinkusiems visuomenės, akademinės bendruomenės, valstybinių institucijų ir advokatūros atstovams, teisėjams buvo pristatyti LVAT ir apygardų administracinių teismų 2016-aisiais metais nuveikti darbai, aktualijos bei iššūkiai su kuriais susiduria administraciniai teismai.

Plačiau Plačiau
 
Pristatome 31-ąjį LVAT praktikos biuletenio numerį
2017-02-20
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) išleido naująjį – 31-ąjį – administracinių teismų praktikos biuletenio numerį, kuriame pristatomas LVAT praktikos, taikant Lietuvos Respublikos teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymo (toliau – ir Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymas) normas, apibendrinimas. Leidinyje taip pat pateikiama svarbiausia 2016 metų sausio-birželio mėnesių LVAT teisminė praktika, administracinė doktrina, apžvelgiamos specialiosios teisėjų kolegijos nutartys dėl teismingumo bei Lietuvai aktualūs tarptautinių ir užsienio teismų sprendimai.

Plačiau Plačiau
 
Su Vasario 16-ąja – Lietuvos gimtadieniu!
2017-02-16
 

Šių metų Vasario 16-ąją – Valstybės atkūrimo dieną – Lietuva švenčia jau 99 gimtadienį. Patyrusi nemažai išbandymų karais, bandymų palaužti tvirtą lietuvių tautos dvasią bei ryžtą išlaikyti savo kalbą, savo tradicijas ir vertybes, Lietuva gali didžiuotis savo valstybės garbinga ir turtinga istorija, patriotiškumo ir tautiškumo išlaikymu, tautos laisve ir vienybe.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 4 5 >

Darbo laikas

I-IV

V

8.00 - 17.00

8.00 - 15.45

Pietų pertrauka

12.00 - 12.45

Skundų (prašymų) priėmimo laikas

I-IV

V

7.30 - 17.00

8.00 - 15.45

Pietų pertrauka

12.00 - 12.45

Adresas

Žygimantų g. 2

LT-01102 Vilnius

Tel. (8 5) 279 1005

Faks. (8 5) 268 5875

info@lvat.lt

 

Kaip mus rasti?

e.teismas.lt

Lietuvos teismų
elektroninių paslaugų
portalas

TEISMO DARBO VERTINIMO
Anoniminė anketa

Moksleivi, pažink teismą iš arti!

Karjera LVAT

teisėjų ir teismo pirmininko skyrimo tvarka Europoje

 
Viso apsilankė:2340439Šiandien:277Dabar naršo:5