HerbasLietuvos vyriausiasis administracinis teismas

Visos naujienos

Teismas išnagrinėjo akcizų susigrąžinimo už degalus klausimą
2017-10-13
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT), išnagrinėjęs pareiškėjo UAB „Vakarų Baltijos laivų statyklos“ skundą dėl Valstybinės mokesčių inspekcijos atsisakymo grąžinti sumokėtus akcizus už akcizais apmokestinamas prekes, pripažino Mokestinės ginčų komisijos sprendimą teisėtu ir pagrįstu.

Plačiau Plačiau
 
Ar suteikti pabėgėlio statusą? Migracijos departamentas spręs iš naujo
2017-10-10
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas šiandien priėmė sprendimą, kuriuo panaikino Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos 2017 m. vasario 21 d. sprendimą „Dėl prieglobsčio (pabėgėlio statuso ir papildomos apsaugos) Lietuvos Respublikoje nesuteikimo“ ir įpareigojo Migracijos departamentą iš naujo išnagrinėti pareiškėjo E. T. prašymą suteikti jam prieglobstį Lietuvos Respublikoje.

Plačiau Plačiau
 
Startuoja projektas „Diena su teisėju 2017“
2017-10-04
 

Ar žinai, kokia yra teisėjo darbo diena? Kiek laiko teisėjas praleidžia prie kompiuterio rašydamas sprendimus, o kiek – teismo posėdžių salėje? Arba kokie klausimai su kolegomis gvildenami teisėjų pasitarimų kambariuose?

Plačiau Plačiau
 
LVAT teisėjas Ramūnas Gadliauskas diskutavo su senjorais apie teisingumą
2017-09-29
 

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjas Ramūnas Gadliauskas artėjančios Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga Vilniaus miesto Centrinėje bibliotekoje susitiko su aktyviai teise bei teismų veikla besidominčiais senjorais.

Plačiau Plačiau
 
Išspręstas UAB „RIMI LIETUVA“ ir Konkurencijos tarybos ginčas
2017-09-28
 

2017 m. rugsėjo 27 d. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas priėmė nutartį byloje, kurioje buvo sprendžiama dėl Konkurencijos tarybos nutarimo, kuriuo už Lietuvos Respublikos mažmeninės prekybos įmonių nesąžiningų veiksmų draudimo įstatymo 3 straipsnio 1 dalies 8 punkto pažeidimus uždarajai akcinei bendrovei „RIMI LIETUVA“ buvo skirta 73 000 Eur bauda, teisėtumo ir pagrįstumo.

Plačiau Plačiau
 
Teisme lankėsi užsienio teisėjai
2017-09-28
 

Lietuvos vyriausiajame administraciniame teisme (LVAT) rugsėjo 27 d. svečiavosi ir su teismo veikla susipažino teisėjai iš Čekijos, Vengrijos, Rumunijos, Italijos, Ispanijos, Kroatijos, Lenkijos ir Vokietijos, viešintys Lietuvoje pagal teisėjų mainų programą.

Plačiau Plačiau
 
Reikalavimas pateikti psichologinio vertinimo išvadą pripažintas neproporcingu
2017-09-20
 

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo išplėstinė teisėjų kolegija 2017 m. rugsėjo 19 d. priėmė sprendimą norminėje administracinėje byloje Nr. I-11-492/2017.

Plačiau Plačiau
 
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas kreipėsi į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą
2017-09-19
 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas, apeliacine tvarka nagrinėdamas bylą dėl Valstybinės mokesčių inspekcijos sprendimo (toliau – VMI), kuriuo pareiškėjui buvo papildomai apskaičiuotas akcizo mokestis ir su juo susijusios sumos už į Lietuvos Respubliką įvežtą etilo alkoholį, nutarė kreiptis į Europos Sąjungos Teisingumo Teismą, prašydamas priimti prejudicinį sprendimą.

Plačiau Plačiau
 
Nušalinimas nuo pareigų – teisėtas
2017-09-12
 

Šiandien priimtoje nutartyje Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paliko nepakeistą pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo buvo netenkinti Živilės Mikėnaitės skundo reikalavimai panaikinti Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės 2017 m. vasario 9 d. įsakymą Nr. 1P-18 „Dėl Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorės Živilės Mikėnaitės nušalinimo nuo pareigų“, grąžinti pareiškėją į eitas Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorės pareigas ir išmokėti jai darbo užmokestį ir delspinigius už laikotarpį, kai pareiškėja buvo neteisėtai nušalinta nuo pareigų.

Plačiau Plačiau
 
Laisvė pasirinkti priklauso generaliniam prokurorui
2017-09-06
 

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegija išnagrinėjo pareiškėjo Irmanto Mikelionio apeliacinį skundą, kuriame buvo prašoma panaikinti Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimą ir patenkinti jo skundą – panaikinti Lietuvos Respublikos generalinio prokuroro 2016 m. gruodžio 16 d. įsakymus „Dėl Dariaus Valio paskyrimo“ ir „Dėl Rimvydo Valentukevičiaus paskyrimo“ bei įpareigoti jį paskirti į Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro pavaduotojo pareigas. LVAT teisėjų kolegija pripažino, jog generalinis prokuroras nepažeidė įstatymų, pasinaudodamas diskrecijos teise.

Plačiau Plačiau
 
< 1 2 3 >

Darbo laikas

I-IV

V

8.00 - 17.00

8.00 - 15.45

Pietų pertrauka

12.00 - 12.45

dokumentų priėmimo laikas

I-IV

V

7.30 - 17.00

8.00 - 15.45

Adresas

Žygimantų g. 2

LT-01102 Vilnius

Tel. (8 5) 279 1005

Faks. (8 5) 268 5875

info@lvat.lt

 

Kaip mus rasti?

e.teismas.lt

Lietuvos teismų
elektroninių paslaugų
portalas

TEISMO DARBO VERTINIMO
Anoniminė anketa

Moksleivi, pažink teismą iš arti!

Karjera LVAT

teisėjų ir teismo pirmininko skyrimo tvarka Europoje

 
Viso apsilankė:3013572Šiandien:509Dabar naršo:44